KONST / Litografier / Färglitografi 8759353
*
nr 875 9353
Håkan Thorsén
(f. 1928), Sverige
Färglitografi , Håkan Thorsén (f. 1928), 254/360 mm: 63x43
Håkan Thorsén, svensk bildkonstnär född 1928.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 februari 2014
kl 18:22:12
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik håkan thorsén litografi litografier litografiskt blad sverige
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:31
-
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:58
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:09
*
Håkan Thorsén
Håkan Thorsén, svensk bildkonstnär född 1928.
nr 875 9353
Håkan Thorsén
(f. 1928), Sverige
Färglitografi , Håkan Thorsén (f. 1928), 254/360 mm: 63x43
Håkan Thorsén, svensk bildkonstnär född 1928.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 17 februari 2014 |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik håkan thorsén litografi litografier litografiskt blad sverige
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:31 -
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:58 -
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:58 -
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:09